Flag Counter

Wywoływanie filmów Kodachrome na pozytyw lub negatyw czarno - biały. Cennik

Koszt wywołania filmu barwnego Super8 KODACHROME 40 o długości 15m na pozytyw czarno - biały wynosi 120 zł.
Koszt wywołania filmu barwnego 16mm KODACHROME 40 o długości 100ft (30,5m) na pozytyw czarno - biały wynosi 240 zł.

Koszt odesłania wywołanego filmu do Klienta filmu wynosi 12 zł.

Uwaga. Film 16mm będzie przecięty przed wywołaniem na 2 odcinki po 15 metrów, a następnie - po wywołaniu - sklejony. Utracone zostanie jedynie 3 - 4 kadry w miejscu sklejenia.

Przeczytaj o filmach KODACHROME. W chwili obecnej, gdziekolwiek na świecie, nie ma możliwości wywołania barwnych filmów KODACHROME. Do sporządzenia kąpieli wywołujących potrzebne są syntetyczne odczynniki, które produkowała jedynie firma Kodak, a obecnie ich nie produkuje. Jednak nadal można wywołać filmy KODACHROME na czarno-biały film pozytywowy. Nasze Laboratorium - według naszej wiedzy jako jedyne w Europie - oferuje takie właśnie wywołanie. Jest to jedyny (oprócz wywołania na negatyw czarno-biały) obecnie możliwy sposób uzyskania obrazu z filmów KODACHROME. Film wywołany na pozytyw nadaje się od razu do projekcji na ekranie.

Jako że filmy KODACHROME to obecnie wyłącznie filmy przeterminowane, prosimy koniecznie zapoznać się z Warunkami wywoływania filmów przeterminowanych.

Jak wysłać film do wywołania


KODACHROME Processing Film Lab Poland www.8mmfilmlab.pl KODACHROME Processing Film Lab Poland www.8mmfilmlab.pl KODACHROME Processing Film Lab Poland www.8mmfilmlab.pl KODACHROME Processing Film Lab Poland www.8mmfilmlab.pl
Film barwny Super8 KODACHROME 40 naświetlony w roku 2002, wywołany w marcu 2017 roku na film pozytywowy czarno - biały. Uwaga. Film przez 15 lat był przechowywany w lodówce.

Wszystkie przykładowe kadry z filmów są zamieszczone za zgodą ich Autorów.